
Apsildāmie paklāji, LXmat, 12 W/ft², 10 ft², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 120
088L3150
Kabeļa tips: Divdzīslu vads
088L3150
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | LX Mat 120V, 10 Sq. Ft., 120W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājuma standarts | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Apstiprinājums | c CSA us |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Nē |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | SARKANS |
| Aukstā vadītāja garums [pēdas] | 13.0 ft |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.0 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTWB |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 2 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 120 V |
| Bez svina | Jā |
| Darbības temperatūra [°F] [Max] | 149 °F |
| Deformācijas izturība [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| EPD ir pieejama | Yes |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājuma apraksts | LX Mat |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa diametrs [collas] | 0.19 colla |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
| Kabeļa pretestība [omi] | 120.0000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | LX Mat 120V, 10 Sq. Ft., 120W |
| Paklāja garums [pēdas] | 5.0 ft |
| Paklāja jauda [W/kvadrātpēdas] | 12 W/ft² |
| Paklāja platums [ft] | 2.0 ft |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | LXmat |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [kvadrātpēdas] | 10 ft² |
| Sertifikācijas uzņēmums | C CSA US |
| Siltuma izvade [W] | 120 W |
| Stiepes izturība [N] | 120 N |
| Strāva [A] [Max] | 1.0 A |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°F] [Max] | 212 °F |
| UL novērtējums | No |
| Uzstādīšanas temperatūra [°F] | 23 °F |
| Vadītāja izolācija | FEP |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.024 Kilogram |
| Neto svars | 1.014 Kilogram |
| Volume | 12.825 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466140130 |
| Proposition 65 | Cancer |