
Apsildāmie paklāji, GXmat, 50 W/ft², 30 ft², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 208
088L3225
Kabeļa tips: Divdzīslu vads
088L3225
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | GX Mat 208V, 15 Ft. 30 Sq. Ft.1550W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājuma standarts | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Apstiprinājums | E543796 |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Jā |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | Melns |
| Aukstā vadītāja garums [pēdas] | 19.6 ft |
| Aukstā vadītāja tips | AWG14 |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 2 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 208 V |
| Bez svina | Jā |
| Darbības temperatūra [°F] [Max] | 149 °F |
| Deformācijas izturība [N] | 2000 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| EPD ir pieejama | Yes |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājuma apraksts | GX Mat |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa diametrs [collas] | 0.25 colla |
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
| Kabeļa pretestība [omi] | 28.0000 Ohm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Ground ice and snow melting |
| Material Description | GX Mat 208V, 15 Ft. 30 Sq. Ft. 1545W |
| Paklāja garums [pēdas] | 15.0 ft |
| Paklāja jauda [W/kvadrātpēdas] | 50 W/ft² |
| Paklāja platums [ft] | 2.0 ft |
| Pakotnes augstums [mm] | 800 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 1364 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 600 mm |
| Pildvielas materiāls | PEX |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | GXmat |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [kvadrātpēdas] | 30 ft² |
| Sertifikācijas uzņēmums | UL LLC |
| Siltuma izvade [W] | 1545 W |
| Stiepes izturība [N] | 120 N |
| Strāva [A] [Max] | 7.4 A |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°F] [Max] | 220 °F |
| UL novērtējums | Yes |
| Uzstādīšanas temperatūra [°F] | 23 °F |
| Vadītāja izolācija | FEP |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 3.932 Kilogram |
| Neto svars | 3.893 Kilogram |
| Volume | 74.851 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466149362 |
| Proposition 65 | Cancer |