
Apsildāmie paklāji, ECsnow 300T, 300 W/m², 9.80 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 400
088L6525
Kabeļa tips: Divdzīslu vads, Paklāja platums [m]: 0.8, Paklāja garums [m]: 13
088L6525
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECsnow 300T 9,8² 400V 2885W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Jā |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | Melns |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 10.0 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.5 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTCL |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 3 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 400 V |
| Bez svina | Jā |
| Biezums [mm] | 7.00 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 60 °C |
| Deformācijas izturība [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| EPD ir pieejama | Yes |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa diametrs [mm] | 7.0 mm |
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
| Kabeļa pretestība [omi] | 55.4000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Ground ice and snow meltingRoof frost protection |
| Material Description | ECsnow 300T 9,8 m² 0,75x13m 400V |
| Paklāja garums [m] | 13.00 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 300 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 0.8 m |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECsnow 300T |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 9.80 m² |
| Siltuma izvade [W] | 2885 W |
| Stiepes izturība [N] | >300 N |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°C] [Max] | 90 °C |
| UL novērtējums | Out of scope |
| Uzstādīšanas temperatūra [°C] [Min] | -5 °C |
| Vadītāja izolācija | FEP |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 6.566 Kilogram |
| Neto svars | 6.5 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 24.187 Liter |
| EAN/UPC | 5703466246580 |