
Apsildāmie paklāji, ECsnow 250T, 250 W/m², 12.00 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 400
088L6486
Kabeļa tips: Divdzīslu vads, Paklāja platums [m]: 0.8, Paklāja garums [m]: 16
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: ECsnow
Ieteicamā nomaiņa: 83902065
088L6486
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECsnow 250T 12m² 400V 2950W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Jā |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | Melns |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 10.0 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.5 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTCL |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 3 |
| Aukstais vadītājs | Nē |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 400 V |
| Bez svina | Jā |
| Biezums [mm] | 7.00 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 60 °C |
| Deformācijas izturība [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa diametrs [mm] | 7.0 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa ekrāns | Vara vītne |
| Kabeļa pretestība [omi] | 54.3000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Ground ice and snow meltingRoof frost protection |
| Material Description | ECsnow 250T 12m² 400V 2950W |
| Paklāja garums [m] | 16.00 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 250 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 0.8 m |
| Pakotnes augstums [mm] | 680 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 180 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 180 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECsnow 250T |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 12.00 m² |
| Siltuma izvade [W] | 2950 W |
| Stiepes izturība [N] | >300 N |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°C] [Max] | 90 °C |
| UL novērtējums | No |
| Uzstādīšanas temperatūra [°C] [Min] | -5 °C |
| Vadītāja izolācija | FEP |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 7.93 Kilogram |
| Neto svars | 7.851 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 22.032 Liter |
| EAN/UPC | 5703466248027 |