
Apsildāmie paklāji, ECmat 120T STE, 120 W/m², 9.00 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230
088L6432
Kabeļa tips: Divdzīslu vads, Paklāja platums [m]: 0.5, Paklāja garums [m]: 18
088L6432
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECmat 120T STE 9,0m² 230V 1075W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Nē |
| Ārējā loksne | PVDF |
| Ārējās loksnes krāsa | SARKANS |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 4.0 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.0 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTWB |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 2 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Bez svina | Jā |
| Biezums [mm] | 3.50 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 90 °C |
| Deformācijas izturība [N] | 600 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa diametrs [mm] | 3.0 mm |
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa pretestība [omi] | 49.2000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | ECmat 120T STE 9,0m² 230V 1075W |
| Paklāja garums [m] | 18.00 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 120 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 0.5 m |
| Pakotnes augstums [mm] | 590 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 255 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 255 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECmat 120T STE |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 9.00 m² |
| Siltuma izvade [W] | 1075 W |
| Stiepes izturība [N] | 300 N |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°C] [Max] | 60 °C |
| UL novērtējums | Out of scope |
| Uzstādīšanas temperatūra [°C] [Min] | -5 °C |
| Vadītāja izolācija | FEP |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 6.36 Kilogram |
| Neto svars | 6.296 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 38.885 Liter |
| EAN/UPC | 5703466245712 |