
Apsildāmie paklāji, ECinfracable 75T, 75 W/m², 5.00 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230
088L6339
Kabeļa tips: Divdzīslu vads, Paklāja platums [m]: 0.8, Paklāja garums [m]: 6.7
088L6339
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECinfracable 75T 5,0m² 230V 380W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Jā |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | Melns |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 4.0 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.5 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTCL |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 3 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Bez svina | Jā |
| Biezums [mm] | 7.00 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 60 °C |
| Deformācijas izturība [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| EPD ir pieejama | Yes |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Garantija [gadi] | 99 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa diametrs [mm] | 7.0 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
| Kabeļa pretestība [omi] | 139.9000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | ECinfracable 75T 5,0m² 230V 380W |
| Paklāja garums [m] | 6.70 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 75 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 0.8 m |
| Pakotnes augstums [mm] | 800 mm |
| Pakotnes dziļums [mm] | 180 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 180 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECinfracable 75T |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 5.00 m² |
| Siltuma izvade [W] | 380 W |
| Stiepes izturība [N] | >500 N |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°C] [Max] | 90 °C |
| UL novērtējums | Out of scope |
| Uzstādīšanas temperatūra [°C] [Min] | -5 °C |
| Vadītāja izolācija | FEP |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 3.62 Kilogram |
| Neto svars | 3.58 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 25.92 Liter |
| EAN/UPC | 5703466245019 |