
Apsildāmie paklāji, ECflex 50T, 50 W/m², 8.80 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230
088L6389
Kabeļa tips: Divdzīslu vads, Paklāja platums [m]: 0.8, Paklāja garums [m]: 11.7
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: ECflex
Ieteicamā nomaiņa: 140F1424
088L6389
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECflex 50T 8,8m² 230V 430W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Nē |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | SARKANS |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 4.0 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.5 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTCL |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 3 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Bez svina | Jā |
| Biezums [mm] | 6.90 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 60 °C |
| Deformācijas izturība [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| EPD ir pieejama | Yes |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa diametrs [mm] | 6.9 mm |
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
| Kabeļa pretestība [omi] | 123.7000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Komplekta piederumi | No |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | ECflex 50T 8,8m² 230V 430W |
| Paklāja garums [m] | 11.70 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 50 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 0.8 m |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECflex 50T |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 8.80 m² |
| Siltuma izvade [W] | 430 W |
| Stiepes izturība [N] | >500 N |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°C] [Max] | 90 °C |
| UL novērtējums | No |
| Uzstādīšanas temperatūra [°C] [Min] | -5 °C |
| Vadītāja izolācija | XLPE |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 5 Kilogram |
| Neto svars | 4.885 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 33.075 Liter |
| EAN/UPC | 5703466247136 |