
Apsildāmie paklāji, ECflex 100T, 7.70 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230, 780 W
088L6360
ECflex 100T 7,7m² 230V 780W
Ieteicamā nomaiņa: 140F1457
088L6360
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECflex 100T 7,7m² 230V 780W |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Ar aizsardzību pret ultravioleto starojumu | Nē |
| Ārējā loksne | PVC |
| Ārējās loksnes krāsa | SARKANS |
| Aukstā vadītāja garums [m] | 4.0 m |
| Aukstā vadītāja lielums [mm²] | 1.5 mm² |
| Aukstā vadītāja tips | DTCL |
| Aukstā vadītāja vadītāju skaits | 3 |
| Aukstais vadītājs | Jā |
| Auksto vadītāju skaits | 1 |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Bez svina | Jā |
| Biezums [mm] | 6.90 mm |
| CE marķējums | Yes |
| Darbības temperatūra [°C] [Max] | 60 °C |
| Deformācijas izturība [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| EPD ir pieejama | Yes |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Garantija [gadi] | 20 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kabeļa diametrs [mm] | 6.9 mm |
| Kabeļa ekrāns | Alumīnija folija 100% |
| Kabeļa pretestība [omi] | 67.8000 Ohm |
| Kabeļa tips | Divdzīslu vads |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Liesmu slāpētājs | Jā |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | ECflex 100T 7,7m² 230V 780W |
| Paklāja garums [m] | 10.20 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 100 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 0.8 m |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECflex 100T |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 7.70 m² |
| Sertifikācijas uzņēmums | Intertek Semko |
| Siltuma izvade [W] | 780 W |
| Stiepes izturība [N] | >500 N |
| Temperatūra, kurā darbība nenotiek [°C] [Max] | 90 °C |
| UL novērtējums | No |
| Uzstādīšanas temperatūra [°C] [Min] | -5 °C |
| Vadītāja izolācija | XLPE |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 4.5 Kilogram |
| Neto svars | 4.5 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 30 Liter |
| EAN/UPC | 5703466245200 |