
Apsildāmie paklāji, ECdry, 100 W/m², 1.00 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230
088L0145
Kabeļa tips: Atsevišķs vadītājs, Paklāja platums [m]: 1, Paklāja garums [m]: 1
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: Apsildes paklāji
088L0145
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECdry 100 40W 230V 1m² |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Aukstais vadītājs | Nē |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Biezums [mm] | 8.00 mm |
| CE marķējums | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE kategorija | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Garantija [gadi] | 5 |
| Izolācijas materiāls | PP-putas |
| Izstrādājuma apraksts | ECdry 100 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa pretestība [omi] | 1323.0000 Ohm |
| Kabeļa tips | Atsevišķs vadītājs |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Komplekta piederumi | No |
| Lietošana | Floor heating |
| Material Description | Danfoss Ecdry 100 40W 230V 1m² |
| Paklāja garums [m] | 1.00 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 100 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 1.0 m |
| Platums [mm] | 100.00 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECdry |
| Regulējams atbilstoši garumam | Nē |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 1.00 m² |
| Sertifikācijas uzņēmums | Intertek Semko |
| Siltuma izvade [W] | 40 W |
| Skaņas izolācijas [dB] | 17 dB |
| Strāva [A] [Max] | 10.0 A |
| Termiskā pretestība [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| UL novērtējums | No |
| Uzstādīšanas augstums [mm] [Min] | 8 mm |
| Warranty type | 5-year product warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2 Kilogram |
| Neto svars | 1.98 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 65.625 Liter |
| EAN/UPC | 5703466240434 |