
Apsildāmie paklāji, ECdry, 55 W/m², 4.00 m², Barošanas spriegums [V], maiņstrāva: 230
088L0142
Kabeļa tips: Atsevišķs vadītājs, Paklāja platums [m]: 1, Paklāja garums [m]: 4
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: Apsildes paklāji
088L0142
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | ECdry 55 187W 230V 4m² |
| Apsildes princips | Sērijas pretestība |
| Apstiprinājums | CE |
| Attiecas uz EEIA | Yes |
| Aukstais vadītājs | Nē |
| Barošanas spriegums [V], maiņstrāva | 230 V |
| Biezums [mm] | 8.00 mm |
| CE marķējums | Yes |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EEE kategorija | 4 large equipment (any external dimension > 50 cm) |
| Elementa IP klase | IPX7 |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Garantija [gadi] | 5 |
| Izolācijas materiāls | PP-putas |
| Izstrādājuma apraksts | ECdry 55 |
| Izstrādājumu grupa | Apsildāmie paklāji |
| Kabeļa pretestība [omi] | 283.0000 Ohm |
| Kabeļa tips | Atsevišķs vadītājs |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komplekta piederumi | No |
| Lietošana | Floor heating |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Danfoss ECdry 55 187W 230V 4m² |
| Paklāja garums [m] | 4.00 m |
| Paklāja jauda [W/m²] | 55 W/m² |
| Paklāja platums [m] | 1.0 m |
| Pakotnes dziļums [mm] | 1050 mm |
| Pakotnes platums [mm] | 250 mm |
| Platums [mm] | 100.00 mm |
| Product line | 21 |
| Produkta veids | ECdry |
| Regulējams atbilstoši garumam | Nē |
| Satur akumulatori | No |
| Seguma zona [m²] | 4.00 m² |
| Sertifikācijas uzņēmums | Intertek Semko |
| Siltuma izvade [W] | 187 W |
| Skaņas izolācijas [dB] | 17 dB |
| Strāva [A] [Max] | 10.0 A |
| Termiskā pretestība [W/m²K] | 8 Btu/h-ft²Â°F |
| UL novērtējums | No |
| UNSPSC KODS | 40101830 |
| Uzstādīšanas augstums [mm] [Min] | 8 mm |
| Warranty type | 5-year product warranty |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 6.1 Kilogram |
| Neto svars | 6.039 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 65.625 Liter |
| EAN/UPC | 5703466238219 |