BOCK, Heater, Capacity regulator
097B82357
Compressors spare parts, Set-DCR22 CO2 230V AC retrof., Legacy BOCK ID: 82357
097B82357
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-DCR22 CO2 230V AC retrof. |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82357 |
| Material Description | Set-DCR22 CO2 230V AC retrof. |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Capacity regulator |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c10dd66d-41db-4423-a88d-398b76db3c0b |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | SET-SHUT-OFF VALVE_1 |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 6.3 Kilogram |
| Neto svars | 6.3 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162906941 |