BOCK, Motor component, Kit
097B82291
Compressors spare parts, Set-motor 1,1kW D/S, Legacy BOCK ID: 82291
097B82291
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-motor 1,1kW D/S |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82291 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-motor 1,1kW D/S |
| Pieslēgšana strāvai | 230/400V 60Hz |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Kit |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 18.6 Kilogram |
| Neto svars | 18.6 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894071 |