BOCK, Connector, Valve
097B82165
Compressors spare parts, Set-shut-off valve ø16+5/8", Legacy BOCK ID: 82165
097B82165
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-shut-off valve ø16+5/8" |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 82165 |
| Material Description | Set-shut-off valve ø16+5/8" |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Valve |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 5/8 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 16 mm |
| Savienojuma tips | Soldering/welding |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.2 Kilogram |
| Neto svars | 2.2 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162543245 |