BOCK, Motor component, Kit
097B81752
Compressors spare parts, Set-motor 11kW S/SS [PW50:50], Legacy BOCK ID: 81752
097B81752
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-motor 11kW S/SS [PW50:50] |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 81752 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-motor 11kW S/SS [PW50:50] |
| Pieslēgšana strāvai | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Kit |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 712 Gram |
| Neto svars | 712 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894095 |