BOCK, Heater, Capacity regulator
097B81157
Compressors spare parts, Set-cap.reg.CR92 24V DC *EX, Legacy BOCK ID: 81157
097B81157
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-cap.reg.CR92 24V DC *EX |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 81157 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-cap.reg.CR92 24V DC *EX |
| Pieslēgšana strāvai | 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Capacity regulator |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 7.741 Kilogram |
| Neto svars | 7.741 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162551240 |