BOCK, Motor component, Kit
097B81088
Compressors spare parts, Set-motor+motor c.18,5kW S/SS, Legacy BOCK ID: 81088
097B81088
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-motor+motor c.18,5kW S/SS |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 81088 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-motor+motor c.18,5kW S/SS |
| Pieslēgšana strāvai | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Kit |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 64.2 Kilogram |
| Neto svars | 64.2 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162551738 |