BOCK, Motor component, Kit
097B81042
Compressors spare parts, Set-Int69 G Motor Prot.230V Ac, Legacy BOCK ID: 81042
097B81042
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-Int69 G Motor Prot.230V Ac |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 81042 |
| Material Description | Set-Int69 G Motor Prot.230V Ac |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Kit |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | f5c6285c-a58d-422b-a1ea-b0e0c4773b4d |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | SET-INT69_1 |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 180 Gram |
| Neto svars | 180 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162552124 |