BOCK, Motor component, Kit
097B80956
Compressors spare parts, Set-motor 11kW S/SS (optim.), Legacy BOCK ID: 80956
097B80956
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-motor 11kW S/SS (optim.) |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 80956 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-motor 11kW S/SS (optim.) |
| Pieslēgšana strāvai | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Kit |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 45.01 Kilogram |
| Neto svars | 45.01 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162552490 |