BOCK, Connector, Valve
097B80711
Compressors spare parts, Set-solenoid coil 110V AC, Legacy BOCK ID: 80711
097B80711
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-solenoid coil 110V AC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 80711 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-solenoid coil 110V AC |
| Pieslēgšana strāvai | 110V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Valve |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 160 Gram |
| Neto svars | 160 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162553978 |