BOCK, Connector, Valve
097B70122
Compressors spare parts, Shut-off valve ø22+7/8", Legacy BOCK ID: 70122
097B70122
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Shut-off valve ø22+7/8" |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 70122 |
| Material Description | Shut-off valve ø22+7/8" |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Valve |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 7/8 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 22 mm |
| Savienojuma tips | Soldering/welding |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.23 Kilogram |
| Neto svars | 1.23 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162889404 |