BOCK, Motor component, Stator
097B70098
Compressors spare parts, Stator 3kW D/S (optimized), Legacy BOCK ID: 70098
097B70098
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Stator 3kW D/S (optimized) |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 70098 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Stator 3kW D/S (optimized) |
| Pieslēgšana strāvai | 230/400V 50Hz (280/460V 60Hz) |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Stator |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 15 Kilogram |
| Neto svars | 15 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895535 |