BOCK, Motor component, Kit
097B51326
Compressors spare parts, INT69 G motor protector 24V DC, Legacy BOCK ID: 51326
097B51326
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | INT69 G motor protector 24V DC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 51326 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | INT69 G motor protector 24V DC |
| Pieslēgšana strāvai | 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Kit |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 170 Gram |
| Neto svars | 170 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162892466 |