BOCK, Connector, Valve
097B51311
Compressors spare parts, Solenoid coil 110V DC, Legacy BOCK ID: 51311
097B51311
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Solenoid coil 110V DC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 51311 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Solenoid coil 110V DC |
| Pieslēgšana strāvai | 110V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Valve |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 150 Gram |
| Neto svars | 150 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895306 |