BOCK, Connector, Valve
097B50668
Compressors spare parts, Solenoid coil 230V AC, Legacy BOCK ID: 50668
097B50668
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Solenoid coil 230V AC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 50668 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Solenoid coil 230V AC |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Valve |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 141 Gram |
| Neto svars | 141 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895344 |