BOCK, Heater, Capacity regulator
097B08604
Compressors spare parts, Set-CR84 230V AC, Legacy BOCK ID: 08604
097B08604
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-CR84 230V AC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 08604 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-CR84 230V AC |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Capacity regulator |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 638 Gram |
| Neto svars | 580 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162581919 |