BOCK, Heater, Capacity regulator
097B08568
Compressors spare parts, Set-cap.reg.CR87 12V DC, Legacy BOCK ID: 08568
097B08568
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-cap.reg.CR87 12V DC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 08568 |
| Material Description | Set-cap.reg.CR87 12V DC |
| Pieslēgšana strāvai | 12V DC |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Capacity regulator |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | e5323742-fb09-4f29-87f7-546dacdbee9f |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | SET-CAP.REG._1 |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 5.25 Kilogram |
| Neto svars | 5.25 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582022 |