BOCK, Connector, Valve
097B08540
Compressors spare parts, Set-Solenoid Coil 230V Ac, Legacy BOCK ID: 08540
097B08540
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-Solenoid Coil 230V Ac |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 08540 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-Solenoid Coil 230V Ac |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Valve |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 330 Gram |
| Neto svars | 300 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582084 |