BOCK, Heater, Crankcase heater
097B08425
Compressors spare parts, Set-Oils.Heat. 80W 230V Ac, Legacy BOCK ID: 08425
097B08425
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-Oils.Heat. 80W 230V Ac |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 08425 |
| Material Description | Set-Oils.Heat. 80W 230V Ac |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Crankcase heater |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Boric acid (CAS no. 10043-35-3) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 6adee5d9-097e-453e-aa8e-2211272b6a3d |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | SET-OILS.HEAT._1 |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 280.5 Gram |
| Neto svars | 255 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582565 |