BOCK, Electrical component, Start unloader
097B08131
Compressors spare parts, Set-start unl.230V AC, Legacy BOCK ID: 08131
097B08131
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-start unl.230V AC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Electrical component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 08131 |
| Material Description | Set-start unl.230V AC |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Start unloader |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 535b499a-8b47-4aff-b755-5d2471b290da |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | SET-START UNL_1 |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.5 Kilogram |
| Neto svars | 1.5 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162583678 |