BOCK, Heater, Crankcase heater
097B08028
Compressors spare parts, Set-Oils.Heat. 110-240V Ac, Legacy BOCK ID: 08028
097B08028
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Set-Oils.Heat. 110-240V Ac |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 08028 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Set-Oils.Heat. 110-240V Ac |
| Pieslēgšana strāvai | 110-240V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Crankcase heater |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 110 Gram |
| Neto svars | 100 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162584378 |