BOCK, Heater, Crankcase heater
097B07606
Compressors spare parts, Oils.heat.cpl.140W 230V AC, Legacy BOCK ID: 07606
097B07606
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Oils.heat.cpl.140W 230V AC |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Heater |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 07606 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Oils.heat.cpl.140W 230V AC |
| Pieslēgšana strāvai | 230V AC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Crankcase heater |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 258 Gram |
| Neto svars | 258 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162892855 |