BOCK, Motor component, Stator
097B06916
Compressors spare parts, Stator 25kW D/SSS, Legacy BOCK ID: 06916
097B06916
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Stator 25kW D/SSS |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Motor component |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 06916 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Stator 25kW D/SSS |
| Pieslēgšana strāvai | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Stator |
| Satur akumulatori | No |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 45.5 Kilogram |
| Neto svars | 45.5 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162587218 |