BOCK, Connector, Nut
097B06697
Compressors spare parts, Soldered cap ø16 (5/8"), Legacy BOCK ID: 06697
097B06697
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apraksts | Soldered cap ø16 (5/8") |
| Attiecas uz EEIA | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Izstrādājuma nosaukums | Connector |
| Izstrādājumu grupa | Compressors spare parts |
| Legacy BOCK ID | 06697 |
| Material Description | Soldered cap ø16 (5/8") |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Produkta veids | Nut |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 5/8 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 16 mm |
| Savienojuma tips | Soldering |
| Zīmols | BOCK |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 55 Gram |
| Neto svars | 55 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895276 |