
Sūkņi, RSA
070L3350
Produkta veids: RSA, Sprauslas/spiediena izvade: L
070L3350
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 1 |
| Aizvēršanas funkcija | Noslēgšana |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -25 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | RSA 60 |
| Apstiprinājums | CE |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3600 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 1400 rpm |
| Biodegvielas maisījums | 100 |
| Cauruļu savienojums | 1 caurule |
| CE marķējums | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 6 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3600 op/min |
| Eļļas tips | Petroleja/viegla eļļa |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)6(c) |
| Filtra apgabals [cm²] | 75.0 cm² |
| Filtra tips | Gredzens |
| Filtrēšanas pakāpe [µm] | 150 |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.24 N-m |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ietilpība [l/h] | 120.00 L/h |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 149 L/h |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 100 L/h |
| Kapacitātes grupa | 100-149 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Material Description | RSA 060 M 2253 |
| Noteikšanas punkts [l/h] | 2800 min-1, 7 bar, 4.3 cSt |
| Pamatnes diametrs [mm] | 10.000 mm |
| Petrolejas spiediens [bāri] [Max] | 12 bar |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 1 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | RSA |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | L |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 7.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | fde6ccba-b92d-41c9-b9fe-c638bda86a99 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | RSA 28 M 2250 |
| Sērija | RS |
| Spiediena diapazons īpašā atsperes līnijā [Max] | 5 bar |
| Spiediena diapazons īpašā atsperes līnijā [Min] | 1 bar |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 4 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 21.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 5.50 bar |
| Sprauslas/spiediena izvade | L |
| Strāvas patēriņš [W] | 89.0 W |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 0.4 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | -10 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 18.0 cSt |
| Viskozitāte [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.206 Kilogram |
| Neto svars | 2.015 Kilogram |
| Volume | 3.374 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425012594 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |