
Sūkņi, RSA
070-3249
Produkta veids: RSA, Sprauslas/spiediena izvade: L
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: RSA
070-3249
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 1 |
| Aizvēršanas funkcija | Noslēgšana |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -25 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | RSA 40 |
| Apstiprinājums | CE |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3600 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 1400 rpm |
| Biodegvielas maisījums | 100 |
| Cauruļu savienojums | 2 caurules |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3600 op/min |
| Eļļas tips | Petroleja/viegla eļļa |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)6(c) |
| Filtra apgabals [cm²] | 75.0 cm² |
| Filtra tips | Gredzens |
| Filtrēšanas pakāpe [µm] | 150 |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.22 N-m |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ietilpība [l/h] | 82.00 L/h |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 99 L/h |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 50 L/h |
| Kapacitātes grupa | 50-99 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Material Description | Del - RSA 040 M 2269 |
| Noteikšanas punkts [l/h] | 2800 min-1, 7 bar, 4.3 cSt |
| Pamatnes diametrs [mm] | 8.000 mm |
| Petrolejas spiediens [bāri] [Max] | 12 bar |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 1 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | RSA |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | R |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 7.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 9886a09b-6093-4c78-a7a5-3cc9c004ff8a |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | Oil pumps - RSA 40 |
| Sērija | RS |
| Spiediena diapazons īpašā atsperes līnijā [Max] | 5 bar |
| Spiediena diapazons īpašā atsperes līnijā [Min] | 1 bar |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 4 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 21.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 5.50 bar |
| Sprauslas/spiediena izvade | L |
| Strāvas patēriņš [W] | 70.0 W |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 0.4 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 120 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | -10 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 18.0 cSt |
| Viskozitāte [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 2.131 Kilogram |
| Neto svars | 2.13 Kilogram |
| Volume | 2.26 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425001284 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |