
Sūkņi, BFP 52 LE-S
071N3215
Produkta veids: BFP 52 LE-S, Sprauslas/spiediena izvade: L, Spoles spriegums [V]: 220 - 230, Maiņstrāva
071N3215
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 2 |
| Aizvēršanas funkcija | Izslēgšana |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | BFP 52E L3L LE-S, APKOPE |
| Apstiprinājums | CEUKCAIntertek SemkoDIN CERTCO |
| Apvalka ūdens izturības pakāpe | IP40 |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3450 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 2400 rpm |
| Barošanas maksimālais spriegums [V] [Max] | 253.0 V |
| Barošanas maksimālais spriegums [V] [Min] | 207.0 V |
| Barošanas spriegums [V] | 230.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Max] | 230.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Min] | 220.0 V |
| Biodegvielas maisījums | 10 |
| Cauruļu savienojums | 2 caurules |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3450 op/min |
| Eļļas tips | Petroleja/viegla eļļa |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)-I6(c) |
| Filtra apgabals [cm²] | 11.0 cm² |
| Filtra tips | Kasetne |
| Filtrēšanas pakāpe [µm] | 200 |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.10 N-m |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ietilpība [l/h] | 16.00 L/h |
| Izpildmehānisma tips | NC+NO |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 0 L/h |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapacitātes grupa | 0-16 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Maks. spiediens 2.posmā [bāri] [Max] | 25 bar |
| Material Description | Oil pump BFP 52E L3 LE S |
| NO tips | Use with NO coil |
| Noteikšanas punkts [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Pamatnes diametrs [mm] | 8.000 mm |
| Petrolejas spiediens [bāri] [Max] | 12 bar |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 2 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | BFP 52 LE-S |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | L |
| Rūpnīcas spiediena iestatījuma 2.posms [bāri] | 13.0 bar |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 10.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | 7faf937f-86f0-4ffa-8ad8-55cec2fb583a |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | Oil pump BFP 52E L3 LE S |
| Sērija | BFP |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 2 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 25.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 7.00 bar |
| Spoles spriegums [V] | 220 - 230 |
| Spoles strāva | Maiņstrāva |
| Spoles strāvas patēriņš [W] | 9 W |
| Sprauslas/spiediena izvade | L |
| Strāvas patēriņš [W] | 45.0 W |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 0.4 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | 0 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozitāte [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.286 Kilogram |
| Neto svars | 1.208 Kilogram |
| Volume | 2.002 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425156458 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |