
Sūkņi, BFP 20
071N7168
Produkta veids: BFP 20, Sprauslas/spiediena izvade: L + R
071N7168
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 1 |
| Aizvēršanas funkcija | Nav |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | BFP 20L3 L+R, APKOPE |
| Apstiprinājums | CE |
| Apvalka ūdens izturības pakāpe | IP40 |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3450 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 2400 rpm |
| Biodegvielas maisījums | 10 |
| Cauruļu savienojums | 2 caurules |
| CE marķējums | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3450 op/min |
| Eļļas tips | Petroleja/viegla eļļa |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Filtra apgabals [cm²] | 11.0 cm² |
| Filtra tips | Kasetne |
| Filtrēšanas pakāpe [µm] | 200 |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.10 N-m |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ietilpība [l/h] | 24.00 L/h |
| Izpildmehānisma tips | BFP 20 |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 0 L/h |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapacitātes grupa | 0-24 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Material Description | Oil pump BFP 20 L3L+R |
| Noteikšanas punkts [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Pamatnes diametrs [mm] | 8.000 mm |
| Petrolejas spiediens [bāri] [Max] | 12 bar |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 1 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | BFP 20 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | L |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 10.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | e2bcdf84-6c1e-4f2a-b52d-8a754822b3ae |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | Oil pump BFP 20 L3, 2 pipes |
| Sērija | BFP |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 2 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 20.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 7.00 bar |
| Sprauslas/spiediena izvade | L + R |
| Strāvas patēriņš [W] | 42.0 W |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 0.4 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | 0 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozitāte [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.144 Kilogram |
| Neto svars | 1.116 Kilogram |
| Volume | 2.251 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425156298 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |