
Sūkņi, BFP 21
071N2335
Produkta veids: BFP 21, Sprauslas/spiediena izvade: R, Maiņstrāva
071N2335
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 1 |
| Aizvēršanas funkcija | Izslēgšana |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | BFP 21 R5R |
| Apstiprinājums | CEUKCADIN CERTCOIntertek Semko |
| Apvalka ūdens izturības pakāpe | IP40 |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3450 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 1400 rpm |
| Barošanas maksimālais spriegums [V] [Max] | 253.0 V |
| Barošanas maksimālais spriegums [V] [Min] | 207.0 V |
| Barošanas spriegums [V] | 230.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Max] | 240.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Min] | 220.0 V |
| Biodegvielas maisījums | 10 |
| Cauruļu savienojums | 2 caurules |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3450 op/min |
| Eļļas tips | Petroleja/viegla eļļa |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)-I6(c) |
| Filtra apgabals [cm²] | 11.0 cm² |
| Filtra tips | Kasetne |
| Filtrēšanas pakāpe [µm] | 200 |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.12 N-m |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Ietilpība [l/h] | 42.00 L/h |
| Izpildmehānisma tips | NC (parasti aizvērts) |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 49 L/h |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 25 L/h |
| Kapacitātes grupa | 25-49 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Material Description | Oil pump BFP 21 R5R, AC |
| Noteikšanas punkts [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Pamatnes diametrs [mm] | 8.000 mm |
| Petrolejas spiediens [bāri] [Max] | 12 bar |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 1 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | BFP 21 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | R |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 12.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | f7a3d9f5-c783-43a4-84ec-d54732783baf |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | Oil pump BFP 21 |
| Sērija | BFP |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 2 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 20.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 7.00 bar |
| Spoles spriegums [V] | None |
| Spoles strāva | Maiņstrāva |
| Spoles strāvas patēriņš [W] | 9 W |
| Sprauslas/spiediena izvade | R |
| Strāvas patēriņš [W] | 70.0 W |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 0.4 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | 0 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozitāte [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.074 Kilogram |
| Neto svars | 0.987 Kilogram |
| Volume | 1.203 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425053214 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |