
Sūkņi, BFP 21
071N2132
Produkta veids: BFP 21, Sprauslas/spiediena izvade: L, Spoles spriegums [V]: 220 - 230, Maiņstrāva
Šis izstrādājums vairs nav pieejams.
Produkts vairs nav pieejams iegādei, bet jūs joprojām varat atrast informāciju par to, tostarp apkopes rokasgrāmatas, rasējumus utt.
Ja meklējat līdzīgu produktu, varat apskatīt citas tāda paša produkta veida iespējas, apmeklējot produkta veida lapu.: BFP 20/21
071N2132
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 1 |
| Aizvēršanas funkcija | Izslēgšana |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | BFP 21 L3L |
| Apstiprinājums | CEUKCADIN CERTCOIntertek Semko |
| Apvalka ūdens izturības pakāpe | IP40 |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3450 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 2400 rpm |
| Barošanas maksimālais spriegums [V] [Max] | 253.0 V |
| Barošanas maksimālais spriegums [V] [Min] | 207.0 V |
| Barošanas spriegums [V] | 230.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Max] | 240.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Min] | 220.0 V |
| Biodegvielas maisījums | 10 |
| Cauruļu savienojums | 2 caurules |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 500 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3450 op/min |
| Eļļas tips | Petroleja/viegla eļļa |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(a)-I6(c) |
| Filtra apgabals [cm²] | 11.0 cm² |
| Filtra tips | Kasetne |
| Filtrēšanas pakāpe [µm] | 200 |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.10 N-m |
| Iepakojuma formāts | Palešu paka |
| Ietilpība [l/h] | 24.00 L/h |
| Izpildmehānisma tips | NC (parasti aizvērts) |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 24 L/h |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Kapacitātes grupa | 0-24 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Material Description | Del Oil pump BFP 21 L3L, 2 pipes, P-Pack |
| Noteikšanas punkts [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Pamatnes diametrs [mm] | 8.000 mm |
| Petrolejas spiediens [bāri] [Max] | 12 bar |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 1 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | BFP 21 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | L |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 10.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | f7a3d9f5-c783-43a4-84ec-d54732783baf |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | Oil pump BFP 21 |
| Sērija | BFP |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 2 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 20.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 7.00 bar |
| Spoles spriegums [V] | 220 - 230 |
| Spoles strāva | Maiņstrāva |
| Spoles strāvas patēriņš [W] | 9 W |
| Sprauslas/spiediena izvade | L |
| Strāvas patēriņš [W] | 42.0 W |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 0.4 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | 0 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozitāte [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.185 Kilogram |
| Neto svars | 1.058 Kilogram |
| Volume | 1.123 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425079436 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |