
Sūkņi, BFM
071N2553
Produkta veids: BFM, Sprauslas/spiediena izvade: R
071N2553
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| 1 vai 2posmi | 1 |
| Aizvēršanas funkcija | Izslēgšana |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Akumulācijas temperatūra [°C] [Min] | 0 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Apkārtējās vides temperatūra [°C] [Min] | -20 °C |
| Apraksts | Fuel pump BFM B L3R, 24V AC |
| Apstiprinājums | Intertek Semko |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Max] | 3450 rpm |
| Ātrums [apgriezienu skaits minūtē] [Min] | 2400 rpm |
| Attiecas uz EEIA | No |
| Barošanas spriegums [V] | 24.0 V |
| Barošanas spriegums [V] [Max] | 26.4 V |
| Barošanas spriegums [V] [Min] | 21.6 V |
| Biodegvielas maisījums | 100 |
| Cauruļu savienojums | 2 caurules |
| CE marķējums | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 10 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Eļļas sūkņa darbības ātrums [op/min] | 3450 op/min |
| Eļļas tips | Bio/Kerosene/Light |
| ES RoHS atbilstība | Yes with exemptions |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | 6(c) |
| Filtra tips | Nav |
| Iedarbināšanas griezes moments [Nm] [Max] | 0.12 N-m |
| Iepakojuma formāts | Industriālā pakete |
| Ietilpība [l/h] | 24.00 L/h |
| Izstrādājumu grupa | Sūkņi |
| Kapacitāte [USgal/h] | 0.00 gal/h |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Kapacitātes diapazons [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Kapacitātes grupa | 0-24 |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komentāri | Pagriešanas un sprauslas/spiediena izplūdi vienmēr nosaka, skatot no sūkņa pamatnes gala. |
| Material Description | Fuel pump BFM B L3R, 24V AC |
| Pamatnes diametrs [mm] | 8.000 mm |
| Platums/atslēga uz pamatnes | 1dzīvoklis |
| Posmu skaits | 1 |
| Product line | 02 |
| Produkta veids | BFM |
| Produkts ar uzlīmi | No |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rotācija | L |
| Rūpnīcas spiediena iestatījums [bāri] | 12.0 bar |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | c9cb10d8-ff5f-4ec0-8d79-198df7db3ed4 |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | BFM |
| Spiediena padeves līnija [bāri] [Max] | 2 bar |
| Spiediens [bāri] [Max] | 15.00 bar |
| Spiediens [bāri] [Min] | 7.00 bar |
| Spoles spriegums [V] | 24 |
| Spoles strāva | Maiņstrāva |
| Sprauslas/spiediena izvade | R |
| UL novērtējums | No |
| Vakuums sūknēšanas līnijā [bāri] [Max] | 2.0 bar |
| Vielas temperatūra [°C] [Max] | 70 °C |
| Vielas temperatūra [°C] [Min] | 0 °C |
| Viskozitāte [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 419 Gram |
| Neto svars | 356 Gram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162848012 |