
Uzmala, 22 mm, Lodēšanai
006-1158
Savienojuma standarts: ASME B 16.22, Materiāla spec.: Misiņš, Izmantots produktam: FA 15
006-1158
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Atloka dizains | GropePamatne |
| Atloka forma | Ovāls |
| Atloka versija | 1.1 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Distances skrūves izmērs | M12 x 127 mm |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | 2 atloki2 blīves2 distancskrūves4 uzgriežņi |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | FA 15 |
| Izstrādājuma nosaukums | Flange set |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājumu grupa | Flanges |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Flange set 7/8 in Soldering (FA15) |
| Materiāla spec. | Misiņš |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | Uzmala |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 7/8 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 22 mm |
| Savienojuma standarts | ASME B 16.22 |
| Savienojuma tips | Lodēšanai |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.782 Kilogram |
| Neto svars | 0.76 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 0.825 Liter |
| EAN/UPC | 5702422077251 |