
Uzmala, 20 mm, Metināta saduršuve
006-1125
Savienojuma standarts: EN 10220, Materiāla spec.: Tērauds, Izmantots produktam: EVRA 15; CVM; NRVA 15; EVR 15; TEA 20; TEVA 20; TE 12; NRVA 20; CVK; TEAT 20; EVRA 10; EVRA 3
006-1125
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Atloka dizains | Grope |
| Atloka forma | Ovāls |
| Atloka versija | 1.0 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 12 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iekļautās daļas | 1 atloks1 blīve |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | CVKCVMEVR 15EVRA 10EVRA 15EVRA 3NRVA 15NRVA 20TE 12TEA 20TEAT 20TEVA 20 |
| Izstrādājuma nosaukums | Flange set |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Izstrādājumu grupa | Flanges |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Flange 20 mm Butt Weld (FA 15) |
| Materiāla spec. | Tērauds |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | Uzmala |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 3/4 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 20 mm |
| Savienojuma standarts | EN 10220 |
| Savienojuma tips | Metināta saduršuve |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.294 Kilogram |
| Neto svars | 0.25 Kilogram |
| Volume | 0.813 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422099901 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |