Rezerves daļa, AVTA, Termostatisks elements
003N0148
Produkta veids: Rezerves daļa, Izmantots produktam: AVTA, Tipa apzīmējums: Termostatisks elements, Termostatisks elements
003N0148
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Armējums | Jā |
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | AVTA |
| Izmantots produktam, komentāri | TCV rezerves daļa |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks elements |
| Izstrādājumu grupa | Ūdens ventiļu rezerves daļas |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 12 5/8 in |
| Kapilāra garums [mm] | 320 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 130 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 266.0 °F |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Material Description | Spare part Thermostatic Element AVTA |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | Rezerves daļa |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 3/8 x 5 29/32 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°C] [maks.] | 90 °C |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°C] [min.] | 50 °C |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°F] [maks.] | 194 °F |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°F] [min.] | 122 °F |
| Tipa apzīmējums | Termostatisks elements |
| Uzlādes tips | Adsorbcija |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.3 Kilogram |
| Neto svars | 0.253 Kilogram |
| Volume | 1.974 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423055050 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |