
Rezerves daļa, AVTB; AVTA, Termostatisks elements
003N0075
Produkta veids: Rezerves daļa, Izmantots produktam: AVTB; AVTA, Tipa apzīmējums: Termostatisks elements, Termostatisks elements
003N0075
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | AVTAAVTB |
| Izstrādājuma nosaukums | Termostatisks elements |
| Izstrādājumu grupa | Ūdens ventiļu rezerves daļas |
| Kap. caurules garuma daļa [collas] | 78 3/4 in |
| Kapilāra garums [mm] | 2000 mm |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Maks. sensora temperatūra [°C] | 57 °C |
| Maks. sensora temperatūra [°F] | 134.6 °F |
| Material Description | Spare Part Thermo. Element AVTA/B |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | Rezerves daļa |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| SCIP dokumentācija nr. | d0092edb-0ce7-409a-9808-fda08274cc60 |
| Sensora izmērs (Ø x L) [collas] | 23/32 x 8 1/4 in |
| Sensora izmērs (Ø x L) [mm] | 18 x 210 mm |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°C] [maks.] | 30 °C |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°C] [min.] | 0 °C |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°F] [maks.] | 86 °F |
| Temp. diapazons AVTA/FJVA [°F] [min.] | 32 °F |
| Temp. diapazons AVTB/FJV [°C] [maks.] | 30 °C |
| Temp. diapazons AVTB/FJV [°C] [min.] | 0 °C |
| Temp. diapazons AVTB/FJV [°F] [maks.] | 86 °F |
| Temp. diapazons AVTB/FJV [°F] [min.] | 32 °F |
| Tipa apzīmējums | Termostatisks elements |
| Uzlādes tips | Universālais |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.44 Kilogram |
| Neto svars | 0.298 Kilogram |
| Volume | 2.076 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423002498 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |