
Rezerves daļa
003F0071
Produkta veids: Rezerves daļa, Virzuļu komplekts
003F0071
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aukstumaģenti | R407HR449BR454AR454CR455AR515BR516A |
| Daudzums iepakojuma formātā | 20 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | WVFX 32WVFX 40 |
| Izstrādājuma nosaukums | Virzuļu komplekts |
| Izstrādājumu grupa | Ūdens ventiļu rezerves daļas |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Čuguns |
| Kv vērtība [m³/h] | 11.000 m³/h |
| Material Description | Spare Part Piston Kit WVFX 32-40 |
| MWP (aukstumaģents) [bāri] | 24.1 bar |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 90 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | -25 °C |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | Rezerves daļa |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs (aukstumaģents) | 1/4 in - 6 mm |
| Savienojuma tips | G |
| Savienojuma tips (aukstumaģents) | SAE valcēšana |
| Savienojums iekšējais/ ārējais | Iekšējās |
| SCIP dokumentācija nr. | 911d63a4-19d1-4924-b8ea-9b9d17cbc55a |
| SCIP dokumentācijas produkta nosaukums | WV Spare Part |
| Tipa apzīmējums | Piston kit |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [maks.] | 17.00 bar |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [min.] | 4.00 bar |
| Viela | Svaigs ūdensNeitrāls sālsūdens |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.24 Kilogram |
| Neto svars | 0.217 Kilogram |
| Volume | 0.168 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422015765 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |