
Rezerves daļa
003F0070
Produkta veids: Rezerves daļa, Plēšu bloks
003F0070
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aukstumaģenti bez eļļas | R513A |
| CE marķējums | Yes |
| Daudzums iepakojuma formātā | 50 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Izmantots produktam | WVFX 32WVFX 40 |
| Izstrādājuma nosaukums | Plēšu bloks |
| Izstrādājumu grupa | Ūdens ventiļu rezerves daļas |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Material Description | Spare Part Bellows Unit WVFX 32-40 |
| MWP (aukstumaģents) [bāri] | 24.1 bar |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | Rezerves daļa |
| REACH kandidātu saraksta vielas | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs (aukstumaģents) | 1/4 in - 6 mm |
| Savienojuma tips (aukstumaģents) | SAE valcēšana |
| Smērvielu saderība | Lietojums bez eļļas |
| Tipa apzīmējums | Bellows unit |
| UL novērtējums | No |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [maks.] | 17.00 bar |
| Vadības spiediena diapazons [bāri] [min.] | 4.00 bar |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 0.206 Kilogram |
| Neto svars | 0.196 Kilogram |
| Volume | 0.402 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702422053101 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |