
Solenoīda vārsts, EVT 3.0, Funkcija: NC
068F0611
Aukstumaģenti: R744, Kv vērtība [m³/h]: 0.23, Maks. Maks. spiediens [bar]: 140, Savienojuma materiāls: Varš, Iepakojuma formāts: Vairāki komplekti, Daudzums iepakojuma formātā: 18
068F0611
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apkalpojams | Solenoīda vārsta rezerves daļas |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Max] | 50 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°C] [Min] | -40 °C |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 122 °F |
| Apkārtējās vides temperatūras diapazons [°F] [min.] | -104 °F |
| Apstiprinājums | EAC |
| Aukstumaģenti | R744 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Cv vērtība [gal/min] | 0.270 gal/min |
| Daudzums iepakojuma formātā | 18 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| Funkcija | NC |
| Identisks produkts | 068F0629 |
| Iepakojuma formāts | Vairāki komplekti |
| Ieplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| ieplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izpildmehānisma sistēma [mm] | 13.5 mm |
| Izplūdes izmērs [collas] | 3/8 in |
| Izplūdes savienojuma tips | LODMETĀLS, ODF |
| Izstrādājuma nosaukums | Solenoīda vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Solenoīda ventiļi |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Korpusa materiāls | Misiņš |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Kv vērtība [m³/h] | 0.230 m³/h |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 140.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 2030 psig |
| Manuālas darbības opcija | Nē |
| Material Description | EVT 3.0 Solenoid valve CU |
| Min. OPD [bāri] | 2.000 bar |
| Min. OPD [psi] | 29.000 psi |
| Min. PD keep open [bar] | 0.4 bar |
| Min. PD keep open [psi] | 5.8 psi |
| MOPD [bāri/psi] | 110 bar/1595 psi Coil Dependen |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Max] | 150 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°C] [Min] | 0 °C |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 302 °F |
| Nesēju temperatūras diapazons [°F] [min.] | -32 °F |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produkta veids | EVT 3.0 |
| Produktu piederumi | Solenoīda vārsta piederumi |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma materiāls | Varš |
| Smērvielu saderība | PAGPOE |
| Tinums | Nē |
| Uzgaļa izmērs [mm] | 3.00 mm |
| Virziens | Leņķa caurule |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 291 Gram |
| Neto svars | 240 Gram |
| Volume | 1.183 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162440315 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |