
Drošības atslogošanas vārsts, SFV 20, G, 25 bar
2416+186
Spiediena iestatījums [bāri]: 25, Savienojuma tips: G
2416+186
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Apstiprinājums | CEEAC |
| Aukstumaģenti | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR452CR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| CE marķējums | Yes |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [collas] | 1 1/4 in |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 1 1/2 in |
| Izstrādājuma apraksts | Drošības atslogošanas vārsts |
| Izstrādājuma nosaukums | Drošības atslogošanas vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Drošības pārplūdes ventiļi |
| Kategorija | IV |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Komentāri | 0 |
| Material Description | SFV 20 T 325 SAFETY VALVE 25 BAR |
| Nominālais diametrs | DN < 25 |
| Pacēlums [mm] | 4.00 mm |
| Plūsmas diametrs [collas] | 0.709 colla |
| Plūsmas diametrs [mm] | 18.0 mm |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Plūsmas platība [kvadrātcollas] | 0.394 colla² |
| Plūsmas platība [mm2] | 254.0 mm² |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | SFV 20 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 3/4 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 20 mm |
| Savienojuma standarts | ISO 228-1 |
| Savienojuma tips | G |
| Savienojums iekšējais/ ārējais | Ārējs |
| Sertificētais diska koef. | 0.54 kg |
| Šķidrumu grupa | 1 |
| Spiediena iestatījums [bāri] | 25 bar |
| Spiediena iestatījums [psig] | 363 psig |
| Spiediena sertifikāts | TÜV certificate included |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -30 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 212 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -22 °F |
| Virziens | Leņķa caurule |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 4.008 Kilogram |
| Neto svars | 3.974 Kilogram |
| Volume | 2.408 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428193177 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |