
Drošības atslogošanas vārsts, SFA 10H, G, 32 bar
148F4332
Spiediena iestatījums [bāri]: 32, Savienojuma tips: G
148F4332
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Vāciņš |
| Apstiprinājuma standarts | ISO 4126-1 |
| Apstiprinājums | EAC |
| Aukstumaģenti | R410AR744 |
| China RoHS exemption clause | No |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| ES RoHS atbilstība | Yes |
| ES RoHS izņēmuma klauzula | No |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [collas] | 1/2 in |
| Ieplūdes savienojuma izmērs [mm] | 10.00 mm |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 3/4 in |
| Izplūdes savienojuma izmērs [mm] | 15.0 mm |
| Izstrādājuma nosaukums | Drošības atslogošanas vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Drošības pārplūdes ventiļi |
| Kategorija | IV |
| Ķīnas RoHS atbilstība | Yes |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 943 psig |
| Material Description | SFA 10H T 332 Safety valve |
| Pacēlums [mm] | 2.30 mm |
| Plūsmas diametrs [collas] | 0.268 colla |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Plūsmas diametrs [mm] | 6.8 mm |
| Plūsmas platība [kvadrātcollas] | 0.056 colla² |
| Plūsmas platība [mm2] | 36.3 mm² |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | SFA 10H |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma izmērs [collas] | 3/8 in |
| Savienojuma izmērs [mm] | 10 mm |
| Savienojuma standarts | ISO 228-1 |
| Savienojuma tips | G |
| Sertificētais diska koef. | 0.85 kg |
| Šķidrumu grupa | 1 |
| Spiediena iestatījums [bāri] | 32 bar |
| Spiediena iestatījums [psig] | 464 psig |
| Spiediena sertifikāts | TÜV certificate included |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 212 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Virsmas pārklājums | Zn (TLP) |
| Virziens | Leņķa caurule |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.243 Kilogram |
| Neto svars | 1.09 Kilogram |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Volume | 1.289 Liter |
| EAN/UPC | 5702424058128 |