
Pārslēdzes vārsts, DSV 10, NPT 3/4
148F3055
ieplūdes savienojuma tips: NPT 3/4, Izplūdes savienojuma tips: NPT 1/2, Izplūdes savienojuma izmērs [collas]: 1/2
148F3055
Izstrādājuma specifikācijas
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Aprīkojums | Vāciņš |
| Apstiprinājums | EACLLC CDC TYSK |
| Aukstumaģenti | R1234yfR1234ze(E)R125R134aR152aR170R22R227eaR236faR245faR290R32R401AR402AR404AR407AR407BR407CR407FR407HR409AR410AR413AR417AR421AR422AR422BR422DR438AR442AR444BR447AR447BR448AR449AR449BR450AR452AR452BR454AR454BR454CR455AR463AR502R507AR512AR513AR513BR515AR515BR516AR600R600aR717R744 |
| CE marķējums | Yes |
| Cv vērtība [gal/min] | 24.210 gal/min |
| Daudzums iepakojuma formātā | 1 gab. |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Drošības vārsta sav. izmērs [collas] | 3/4 in |
| Drošības vārsta savienojuma st. | ANSI/ASME |
| ES RoHS atbilstība | Out of scope |
| Iepakojuma formāts | Viens bloks |
| ieplūdes savienojuma tips | NPT 3/4 |
| Izplūde, iekšēja/ārēja | Iekšējs |
| Izplūdes savienojuma izmērs [collas] | 1/2 |
| Izplūdes savienojuma tips | NPT 1/2 |
| Izstrādājuma apraksts | Dubults slēgvārsts |
| Izstrādājuma nosaukums | Pārslēdzes vārsts |
| Izstrādājumu grupa | Drošības pārplūdes ventiļi |
| Kategorija | Art. 4, par. 3 |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Ķīnas RoHS atbilstība | Out of scope |
| Krāsa | Sarkanīgi brūna |
| Kv vērtība [m³/h] | 5.500 m³/h |
| Maks. Maks. spiediens [bar] | 65.0 bar |
| Maks. Maksimālais spiediens [psig] | 943 psig |
| Material Description | DSV10 Dual stop valve, NPT, 65bar |
| Papildinformācija | Outlet: NPT 1/2 |
| Product line | Industrial Refrigeration |
| Produkta veids | DSV 10 |
| REACH kandidātu saraksta vielas | No |
| Satur akumulatori | No |
| Savienojuma standarts | ANSI/ASME B1.20.1 |
| Savienojuma tips | NPT |
| Šķidrumu grupa | 1 |
| Temperatūras diapazons [°C] [Max] | 100 °C |
| Temperatūras diapazons [°C] [Min] | -50 °C |
| Temperatūras diapazons [°F] [maks.] | 212 °F |
| Temperatūras diapazons [°F] [min.] | -58 °F |
| Virziens | Trīs ceļu |
Vispārīgā daļa
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| Bruto svars | 1.72 Kilogram |
| Neto svars | 1.476 Kilogram |
| Volume | 3.506 Liter |
Specifikācija | Vērtība |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428657365 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |